• Online Katalog

 • Talep Formu

 • Animasyon Filmi

 • Tanıtım Filmi
 • Proje Hakkında

  BİR PROJEDEN BEKLEDİĞİNİZ HER ŞEY…


  ŞANİ İNŞAAT KLASİĞİ HALİNE GELEN, sadece iç görsele önem veren bir anlayışla değil, yapının dış görseline de sıra dışı olması konusunda özen gösteren bir anlayış, APİSTWAY de de kendini hissettirmektedir. Yapımızın gerek iç gerekse dış görselleri incelendiğinde, sıradan bir yapı olmadığı ve bu yapıda yaşam sürecek olan sizlerin kendisini özel hissetmesi amaçlandığı anlaşılacaktır.

  APİSTWAY  33 adet 2,5 +1 rezidans, 2 adet loft dublex rezidans ve 132 adet 1+1 rezidanstan oluşan,23500 m2 inşaat alanına sahip, muhteşem konumu, sıra dışı bina tasarımı, fonksiyonel daire anlayışı ve 5 yıldızlı otelde aradığınız spor, yüzme ve SPA ortamını sunan sosyal tesisleri ile  lüks otel konseptini ön plana çıkaran bir projedir.

  APİSTWAY’in dinlendirici atmosferinde SAUNA ile toksinlerden arınıp, BUHAR ODASI’nda cildinizi yenilerken, JAKUZİ de stresten arınmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

  Yazın ve kışın değişmeyen keyfi ALTTAN ISITMALI KAPALI HAVUZ da yüzüp vücudunuzun formunu korurken, SPOR SALONU ile fiziksel aktivitelerinizi artıracak, ruhen ve bedenen kendinizi yenileyeceksiniz.  

  Şehir merkezinde, her türlü ulaşım, sağlık ve alışveriş olanaklarına en yakın bölgede bulunan APİSTWAY, 5 dk yürüme mesafesinde bulunan İstanbul yolu metro istasyonu sayesinde ve kapınızın önünde bulunan FSM Bulvar otobüs durakları sayesinde her yer size çok yakın olacak kendinizi hayatın içinde bulacaksınız. APİSTWAY’in kendi konseptinde yer alan toplam 11 mağazadan oluşan 12 bin m2 büyüklüğünde büyük alışveriş / showroom mağazaları sayesinde seçkin markalarla komşu olacaksınız.

  APİSTWAY,  AOÇ arazisine yani Atatürk su oyunları ve olimpiyat parkına sıfır konumu ile toprak  kokusu, temiz oksijeni doğal yeşili ile size şehrin içinde  doyumsuz bir keyif sunacaktır. İsteyen Fatih Sultan Mehmet Bulvarının akışını isteyen ormanın dinlendiren havasını bir arada hissedebilecek.  

  3 Cepheli 2,5+1 ‘lerle her ailenin sahip olmak istediği fonksiyonel daire anlayışını size sunduk; Artık günümüz Türkiye’sinde 4+1 veya 5+1 oda tipli özel projelerde yer alan 3 banyo geleneğini, APİSTWAY ayrıcalığı olarak 2,5+1'lerimizde ilk defa Ankara da biz sunduk. Genel banyo dışında ayrıca ebeveyn yatak odasına ve genç/misafir odasına da banyo koyduk. APİSTWAY de ‘2,5+1 sahibi olanlar,  bir evin neredeyse bütün fazlalıklarını alacak büyüklükte kilere sahip olmakla birlikte çamaşır ve kurutma makinalarının ve bunlara ait her türlü gereksinimlerin karşılanabileceği çamaşır odasına da sahip olacaktır.

  GİYİNME ODASI, BAĞIMSIZ SALON , ada tezgahlı, yemek masalı ve ankastre beyaz eşyalı modern BAĞIMSIZ MUTFAK tasarımı ile farkımızı gösterdik.Salondan ve mutfaktan açılan kare oturumlu ve yaklaşık 15 m2 büyüklüğündeki ISITMA TERTİBATI BALKON ile sizlere yaz kış bahçesi keyfini hatta oda dizaynını sunduk.

  APİSTWAY ile Kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu, mutlu, sağlıklı ve özel hissedecek, hayatınızı hak ettiği alana taşıyarak elit bir yaşamın ilk adımını atacaksınız.

  Şehrin içinde, karmaşanın dışında huzur, mutluluk ve sağlık sizi bekliyor…

  Proje Hakkında